راهنما, راهنمای خرید

راهنمای خرید از طلای نورا

برای خرید از طلای نورا شما میتوانید محصول مورد نظر خود در منوها را جستجو کرده و یا از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. بعد ازانتخاب محصول دلخواه خود حتما به تاریخ تحویل دقت کنید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و لیبل موجود در انباردارند. قیمت و وزن این محصولات به طور دقیق مشخص می باشد و پس از ثبت سفارش، ارسال با توجه به بازه زمانی انتخابی مشتری انجام میشود. در صورت سفارش مدل خاص که مد نظرتان هست میتوانید با پشتیبانی طلای نورا تماس بگیرید. محصولات سفارشی در انبار موجود نبوده و باید ساخته شوند، لذا 7 الی 10 روز کاری (به استثنا برخی محصولات که زمان ساخت 15 الی 20 روز کاری دارند) زمان میبرد تا پروسه ساخت محصولات انجام شده و آماده ارسال شوند. درصورت ثبت سفارش از محصول سفارشی ابتدا مبلغ بیعانه معادل 30 درصد مبلغ کل توسط کاربر پرداخت میگردد و سفارش به کارگاه ارسال می شود. پس از تکمیل ساخت و مشخص شدن وزن دقیق محصول، قیمت نهایی بر اساس قیمت طلا در روز ثبت سفارش محاسبه می شود و فاکتور نهایی صادر میگردد. در این هنگام از طریق تماس به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت مابقی مبلغ اقدام کند. بعد از تسویه مابقی مبلغ توسط کاربرتحویل کالا با اولویت ارسال انجام میشود.
برای محصولات سفارشی، قیمت و وزن درج شده در سایت حدودی بوده و بعد از ساخت امکان تغییر وزن وجود دارد. بدیهیست که در پروسه ساخت طلا هیچ دو محصولی با یک طرح نمیتوانند هم وزن باشند، از این رو ممکن است بعد از ساخت وزن محصول بیشتر و یا کمتر شود. در محصولاتی مانند انگشتر ها، دستبند ها، پابند ها و زنجیر های سنگین که امکان انتخاب سایز برای آنها موجود است، تغییر سایز میتواند در وزن طلا بین 1 تا 4 گرم نوسان داشته باشد.

آدرس تحویل: 
مشتریان عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را در آدرس ثبت شده در حساب کاربری خود یا در شعبه های طلای نورا تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را در یادداشت ها مشخص کنند.

همچنین مشتریانی که مبلغ خرید آنها بیشتر از 10 میلیون تومان باشد میتوانند با سرویس رفت و برگشت (طرح اسنپ) رایگان به فروشگاه تشریف بیاورند و محصول خریداری شده را تحویل بگیرند.

 •     لطفا دقت بفرمایید که آدرس، موقعیت مکانی، شماره تلفن و نام شخص گیرنده را درست وارد کنید. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشد سفارش به مقصد نرسیده یا لااقل به موقع نمیرسد.
 •     در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا عدم انتخاب دقیق موقعیت مکانی ، هزینه ارسال مجدد و یا نرسیدن مرسوله در بازه زمانی انتخابی به عهده مشتری می باشد.
 •     ارسال های تهران با توجه به موقعیت مکانی و گزینه انتخابی جهت دریافت بسته (درب محل یا اکسپرس)، توسط پیک امین گالری ساعتچی یا پیک موتوری صورت میگیرد.
 •     ارسال های شهرستان توسط اداره پست صورت میگیرد.
 •     لازم به ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نبوده و آدرس تحویل باید دقیق و قابل استناد باشد.

زمان ارسال و تحویل :

ارسال برای داخل تهران:
در زمان ثبت سفارش برای کالاهای موجود در انبار امکان انتخاب ارسال به شیوه اکسپرس یا پستی فراهم است. ارسال بسته به صورت اکسپرس و فوری توسط طلای نورا با توجه به زمان انتخابی مشتری می باشد.(هزینه ارسال اکسپرس با توجه به موقعیت مکانی مشتری، به عهده تحویل گیرنده می باشد.)

ارسال اکسپرس :
در صورت تمایل به دریافت سریع بسته میتوانید داخل یادداشت سفارش خود این موضوع را عنوان فرمایید تا پشتیبانی طلای نورا با شما تماس بگیرید. ارسال اکسپرس طلای نورا با پیک موتوری انجام میشود و با توجه به زمان انتخابی، ترافیک، شرایط آب و هوایی و سایر موارد غیر قابل پیشبینی امکان تاخیر در ارسال بسته وجود دارد.

ارسال برای شهرستان ها:
تمامی ارسال های شهرستان پس از تسویه کامل و انجام احراز هویت توسط تیم گالری طلا ساعتچی، از طریق اداره پست ارسال میگردد. با توجه به منطقه ارسالی، پست بسته ها به صورت ویژه یا پیشتاز انجام میشود. لازم به ذکر است که اداره پست از ابتدای سال 1400 بسته های طلا را بیمه نمیکند.

نحوه ارسال: 
ارسال های تهران با توجه به موقعیت مکانی و گزینه انتخابی مشتری جهت دریافت بسته، توسط پیک موتوری صورت میگیرد.
ارسال برای شهرستان توسط پست انجام میشود.

بازگرداندن و تعویض :

 •     تمامی محصولاتی که به صورت آنلاین از طلای نورا خریداری میکنید تا 3 روز ضمانت بازگشت و تا 7 روز ضمانت تعویض دارند.
 •     قبل از ارسال بسته ها، تمامی محصولات در چندین مرحله توسط کارشناسان بررسی شده و در سلامت کامل بسته بندی و ارسال میگردند.
 •     آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در ظرف 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به پشتیبانی آنلاین طلای نورا اطلاع داده شده و کالای آسیب دیده به همراه کلیه  متعلقات و فاکتور به یکی از شعب طلای نورا تحویل داده شده یا پست گردد.
 •     در هنگام دریافت بسته از پیک دقت بفرمایید که کالا و بسته بندی در سلامت کامل باشد و در صورت مشاهده هرگونه ایراد بلافاصله با پشتیبانی آنلاین تماس گرفته و مورد را در میان بگذارید.
 •     برای بازگرداندن یا تعویض  کالا، قبل از هر اقدامی با پشتیبانی سایت (09129648597) هماهنگ بفرمایید. بعد از هماهنگی با پشتیبان فروش آنلاین، کالای مرجوعی را به یکی از شعب ارسال کرده یا حضوری تحویل دهید.
 •     امکان دریافت بسته مرجوعی توسط پیک وجود ندارد. برای این منظور ابتدا با پشتیبان فروش آنلاین هماهنگ فرمایید تا در اولین ظرفیت خالی بسته مرجوعی دریافت شود. هزینه دریافت بسته توسط پیک بر عهده مشتری می باشد.
 •     در صورت پس دادن محصول به علت نپسندیدن کالا، مبلغ پرداختی طی 48 الی 72 ساعت کاری بعد از بازگشت محصول با کسر هزینه ارسال و بسته بندی به حساب مشتری باز میگردد. در صورت آسیب دیدن کالا اجرت کالا نیز کسر میگردد.

 

تعمیرات :
هزینه تعمیرات محصول شامل جوش دادن زنجیر، آبکاری، پرداخت، سوارکردن نگین و …. برای مشتریان رایگان می باشد ولی در صورت استفاده از این خدمات به صورت غیر حضوری هزینه پیک رفت و برگشت محصول به کارگاه برعهده مشتری می باشد. در صورت تغییر وزن ناشی از تعمیرات (سایز کردن، تعویض زنجیر و … ) مبلغ طلای اضافه یا کسر شده به قیمت روز محاسبه میشود.
زمان انجام تعمیرات 3 الی 7 روز کاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *